Nový Spark
venku od 3. dubna
Na výlet do Prahy se Sparkem!

Na výlet do Prahy se Sparkem!

Přelomová událost pod vlajkou Sparku! Celodenní procházka profláklými i neznámými zákoutími Prahy ve spojení s drsnou historií a rockovými historkami. To je Praha temná a tajemná v podání Sparku.

Praha je v současné době téměř bez turistů a my se rozhodli tuto skutečnost využít. Naše dlouholetá redaktorka, Zlatina Jeřábková, je civilním povoláním profesionální průvodkyně a matičkou stověžatou prováděla třeba NIGHTWISH.

Prohlídky objednávejte zde

Celodenní prohlídka hlavního města je postavena jako cesta do mystické, záhadné a rovněž kruté historie Prahy a českých zemí. Se Zlatininým odborným výkladem se přenesete například do doby alchymistů císaře Rudolfa II a prohlédnete si parádní muzeum přímo v domě alchymisty Edwarda Kellyho. Podíváte se na známá místa jako Pražský hrad nebo Karlův most, ovšem s historkami z podsvětí plných násilí a krve. Prostě metal.

Aby toho nebylo málo, celá prohlídka je špikována historkami s rockery, které v Praze provázela nebo kteří Prahu navštívili. Schválně se Zlatiny zeptejte, jaký otisk nechali THE ROLLING STONES na Pražském hradě. Anebo se jí zeptejte na cokoli jiného ze světa hudby, za téměř dvacet let ve Sparku mluvila s celou řadou světových ikon rocku a metalu.

Grand finále celého tažení Prahou je v Hard Rock Cafe kousek od orloje. Po vyčerpávajícím výkladu o symbolice figur a znaků orloje (Zlatina je chodící encyklopedie) pár piv a jídlo jistě bodne. A v ceně je i prohlídka po Hard Rock Cafe se spousty artefakty hudební historie včetně sekerokytary Gene Simmonse z KISS.

Prošlápnuto za vás!
My jsme už cestu se Zlatinou absolvovali, mrkněte na fotky.


Vydejte se s námi na rockové tažení Prahou! Unikátní spojení historie, architektury a příběhů je vhodné pro jednotlivce jakožto i pro skupiny. Zároveň je to parádní dárek rockovým bližním.

Momentálně objednáváme na termíny:
18. září
2. října

Další termíny prohlídek budou včas vypsány.

Cena zahrnuje
- Oběd
- Večeři v Hard Rock Cafe a prohlídku hudebních artefaktů s místním průvodcem
- Vstup do Muzea alchymistů
- Den strávený s redaktorkou Sparku
- Unikátní zážitek spojující historii, Prahu a tvrdou hudbu

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
12.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace