Nový Spark
venku od 1. března
Naděje umírá poslední: Ozzy zvažuje turné v křesle

Naděje umírá poslední: Ozzy zvažuje turné v křesle

Podle deníku The Sun Ozzy Osbourne prohlásil, že se vrátí ke hraní živých vystoupení, i kdyby při nich měl sedět v křesle.

Zpráva přichází měsíc poté, co princ temnot vydal prohlášení, že bude muset zrušit své turné kvůli zranění páteře, které utrpěl před čtyřmi lety, a kvůli dalším zdravotním problémům. Údajně se inspiroval u zpěváka GUNS N' ROSES Axla Rose, který na koncertech seděl na trůnu kvůli zraněné noze, a Phila Collinse, který poslední turné GENESIS absolvoval vsedě na židli.

Ozzy se odmítá vzdát naděje. Stále má problémy s rovnováhou a nemůže stát bez pomoci dlouhou dobu na nohou. Frustruje ho, že odehrát devadesátiminutovou show plnou jeho slavných pohybů na pódiu je teď nemožné. Zvažuje koncertování na trůnu, ale obává se, že nedokáže sedět úplně v klidu. A tak mluví i o zavedení speciálních efektů a jevištních strojů, aby se židle mohla pohybovat.

Ozzyho merch i alba k dostání na Sparkshopu

Zdroj blízký Ozzymu dodal: „Ozzy je opravdu odhodlaný. Nicméně Sharon má obavy z velké pracovní zátěže svého manžela na turné. Chtěla by, aby měl nejdříve pevnou chůzi, než vůbec začne mluvit o comebacku na koncertní pódia. Obává se, že by mohl ztratit rovnováhu a zranit se. Ozzy mluvil také o Sharonině strachu z jeho Parkinsonovy choroby, která také způsobuje pády.“

Legendární zpěvák minulý měsíc mluvil o svém stavu a řekl, že turné nyní není na pořadu dne. Některá média poté ohlásila, že Ozzy definitivně sekl s koncerty, protože je jeho zdravotní stav velmi špatný. Zpěváka tyto zprávy rozčílily a uvedl, že rozhodně neumírá, ale hodlá se vrátit na pódia hned, co mu to doktoři dovolí. Snad se tak stane brzy!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace