Nový Spark
venku od 1. června
NAPALM DEATH v sedě? Barney si vyvrtnul kotník…

NAPALM DEATH v sedě? Barney si vyvrtnul kotník…

Je tomu pár dní, co jsme měli možnost v brněnském Sonu vidět NAPALM DEATH v rámci Kampaně za destrukci hudby. Zpěvák Barney i ve třiapadesáti obíhal svá typická kolečka a show táhl neutuchající energií. O to neobvyklejší pohled se nabízí divákům posledních štací. Během koncertu v Mnichově, 19. února, si totiž Barney vyvrtnul kotník a od té doby vystupuje v sedě, s nohou v dlaze.

NAPALM DEATH na Sparkshopu

„Budu mít nohu zasádrovanou pět týdnů, ale udělám, co bude v mých silách,“ vzkázal návštěvníkům pařížského koncertu. „Netřeba říkat, že bych to asi mohl odpískat, ale to pro mě nepřipadalo v úvahu. Chtěl jsem jet dál a hrát, takže se omlouvám, že u toho budu sedět a předem díky za vaši shovívavost.“

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo