Nový Spark
venku od 1. června
Narostla mi třetí ruka, směje se Tony Iommi

Narostla mi třetí ruka, směje se Tony Iommi

Kytarová legenda neméně proslulé kapely BLACK SABBATH dostala nedávno svou dávku vakcíny proti covidu-19. Po její aplikaci se prý slavný britský hudebník cítí skvěle, a spadl mu kámen ze srdce.

Větu z titulku našeho článku myslel samozřejmě Iommi v nadsázce. Ve skutečnosti je prý spokojený, že nemá po očkování žádné vedlejší účinky, kterých se obával. „Člověk pořád žije v nejistotě. Tady u nás na ostrovech je to pořád samý koronavirus. Televize neomílá nic jiného. Situace lítá nahoru dolů, ale myslím, že to zvládneme. Už to začíná povolovat,“ řekl s nadějí Tony, který ve svém volném čase stále skládá muziku, a nedávno se podílel na novém songu bubeníka PINK FLOYD Nicka Masona.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo