Nový Spark
venku od 30. října
Návrat BLACK SABBATH na pódium? „Nic pro mě,“ říká Ozzy

Návrat BLACK SABBATH na pódium? „Nic pro mě,“ říká Ozzy

Od chvíle, kdy to BLACK SABBATH zabalili a odehráli poslední koncert, uběhly tři roky. Přestože se tehdy Ozzy Osbourne vyjádřil ve smyslu, že návrat kapely na pódium nevylučuje, momentálně se zdá, že metalovou legendu už pohromadě nikdy neuvidíme.

V rozhovoru pro Rolling Stone byl Princ temnoty dotázán na potenciální budoucí reunionové koncerty. „Nic pro mě. Skončilo to,“ odpověděl rozhodně. Ozzy se dále svěřil, že lituje absence původního bubeníka Billa Warda na závěrečné šňůře. „Bylo mi kvůli tomu mizerně. Nevím, jaké kolem toho byly okolnosti, ale bývalo by to bylo pěkné.“ Zpěvák dále doplnil, že se svým bývalým spoluhráčem několikrát mluvil, ale možnost reunionu není na pořadu dne.

Poslední show BLACK SABBATH proběhla 4. února 2017 v Genting aréně v Birminghamu, tedy ve městě, kde to všechno začalo. Pro fanoušky si kapela připravila patnáct skladeb čítající setlist, který zakončil jejich největší hit „Paranoid“. V rámci The End tour se kapela představila 30. června 2016 i v pražské O2 aréně.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?