Nový Spark
venku od 1. června
Návrat jako hrom! EXHORDER znovu bourají maso

Návrat jako hrom! EXHORDER znovu bourají maso

Renesance extrémního metalu pokračuje. Thrashové legendy z New Orleans vydají už v září nové album „Mourn The Southern Skies“. Stane se tak po sedmadvaceti letech od poslední řadovky „The Law“.

EXHORDER se vrací v občerstvené sestavě. Z původního lineupu zůstal zpěvák Kyle Thomas a kytarista Vinnie LaBella. Novými jmény jsou ostřílení Marzi Montazeri (g), Jason Viebrooks (b) a Sasha Horn (d).

Tlupa z Luisiany nyní hodila do placu první singl „My Time“. S EXHORDER pro vás samozřejmě chystáme comebackový rozhovor, který najdete v jednom z příštích čísel Sparku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo