Nový Spark
venku od 1. června
Návrat na scénu: RockOpera Praha zahraje online celého Vymítače

Návrat na scénu: RockOpera Praha zahraje online celého Vymítače

RockOpera Praha si po úspěšném živém vysílání Anny Kareniny sice dala od streamů na chvíli pauzu, ovšem vrátí se k nim už 22. května. Na toto datum připravila přímý přenos koncertní verze hororového Vymítače. Ani tentokrát nebudou chybět hosté. Na jevišti se objeví Kamil Střihavka, Jan Tláskal, Pavla Forest, Žántí a další.

„Minulý přímý přenos, při němž jsme odehráli koncertní verzi celé rockové opery Anna Karenina, měl obrovský úspěch,“ říká výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest. „Proto na něj chceme navázat dalším programem, v němž zazní celá opera. Tentokrát jsme vybrali jeden z našich nejúspěšnějších titulů, a to Vymítače,“ dodává Forest.

Stejně jako při předešlých streamech, při nichž se divadlu podařilo vybrat dohromady zhruba 90 tisíc korun, mohou i nyní fanoušci RockOperu Praha podpořit zasláním dobrovolného vstupného, a to na účet 218895425/0600. „Děkujeme našim příznivcům za obrovskou podporu a těšíme se, že se potkáme alespoň na dálku při nadcházejícím přímém přenosu,“ říká Pavla Forest.

RockOpera Praha se tentokrát rozhodla ke streamu využít YouTube. Zájemci se již nyní mohou připojit mezi čekající, aby jim neutekl začátek přenosu, a to na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=W51DhWVJqDw .

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. LIVE STREAM EPICA
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace