Nový Spark
venku od 3. června
Nejlepší chytré hodinky Huawei právě v předprodeji. Tady k nim získáte sluchátka a bonus 2 tisíce

Nejlepší chytré hodinky Huawei právě v předprodeji. Tady k nim získáte sluchátka a bonus 2 tisíce

Třetího dubna proběhlo dlouho očekávané představení nejlepších hodinek na trhu Huawei Watch Ultimate. A to znamená jediné, jejich předprodej právě odstartoval. Jedině u Mobil Pohotovosti však pořídíte tuto novinku zcela nejvýhodněji. Nejenže k předobjednávce dostanete jako dárek suprová sluchátka Huawei Freebuds Pro 2 v hodnotě 4 390 Kč, ale navíc můžete získat také výkupní bonus 2 000 Kč, který výslednou cenu ještě sníží.

Špičkové materiály s puncem luxusu

Huawei Watch Ultimate jsou luxusní chytré hodinky, jaké na českém trhu nemají obdoby. Cílí na náročné uživatele a na všechny, kteří od svých hodinek očekávají vysokou kvalitu a spolehlivost. Disponují safírovým sklem, krásným jasným AMOLED displejem a inovativním pouzdrem z tekutého kovu, který jim propůjčuje extrémní odolnost proti poškrábání. Jsou nabité funkcemi, díky kterým bude jejich pyšný majitel připraven čelit jakékoliv výzvě, například té potápěčské. Pro tento sport jsou totiž Huawei Watch Ultimate přímo zrozené. Nejenže jsou odolné až do hloubky 100 metrů, jejich ciferník je také vybaven speciálním pomocným tlačítkem pro ovládání potápěčských funkcí. Hodinkám nechybí ani GPS, Glonass a další navigační systémy. Nabídnou také 14denní výdrž a rychlonabíjení.


Vybrat si můžete ze dvou variant: Huawei Watch Sport a Huawei Watch Elite . Ty první z nich, jak už název napovídá, jsou určeny především pro aktivní jedince, kterým je přizpůsobený černý polymerový řemínek a černé pouzdro. Verze Elite láká naopak stříbrným tělem a titanovým řemínkem.

Pokud si hodinky Huawei Watch Ultimate předobjednáte v období od 3. 4. do 30. 4., získáte k nim sluchátka Freebuds Pro 2 v hodnotě 4 390 Kč zcela zdarma. A pokud se rozhodnete hodinky vyměnit za jakékoliv starší chytré hodinky, dostanete k výkupní ceně ještě navíc bonus 2 000 Kč. Částku za hodinky si také můžete výhodně rozložit do měsíčních splátek. Díky tomu je tak pořídíte už od 511 Kč měsíčně. Pořiďte si Huawei Watch Ultimate za nejmíň.

Cena hodinek po započtení výkupního bonusu:

Huawei Watch Ultimate Sport pořídíte za 15 999 Kč (běžně 17 999 Kč)

Huawei Watch Ultimate Elite pořídíte za 19 999 Kč (běžně 21 999 Kč)

Kompletní nabídku akčních a zlevněných modelů hodinek Huawei naleznete zde

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace