Nový Spark
venku od 1. června
NERVOSA nahrála své „nejbrutálnější a nejmelodičtější“ album

NERVOSA nahrála své „nejbrutálnější a nejmelodičtější“ album

Dámská metalová úderka NERVOSA tři roky po albu „Jailbreak“ přichystala čerstvý materiál. Album nazvané „Slave Machine“ pustí do světa přes vydavatelství Napalm Records 3. dubna.

Do svého katalogu s ním přidá tucet nových nabroušených skladeb, přičemž jako první je k poslechu ta titulní. „Představuje vše, co chceme říct a hrát. Obsahuje spoustu vokálních vrstev a kytarových sól, která křičí, že jsme všichni součástí ,Otrokářského stroje‘,“ uvádí skladbu kapela.

A pokračuje: „Album jako celek je tím nejbrutálnějším a nejmelodičtějším, jaké jsme kdy nahrály, a jsme hrdé, že jsme se takto posunuly a zároveň zůstaly věrné svým kořenům.“

NERVOSA na Sparkshopu

NERVOSA novinku nahrávala opět s asistencí Martina Furii z DESTRUCTION v roli producenta a jak už se stalo zvykem, sestava kapely oproti minulému albu doznala dílčích změn.

Baskytaristka Hel Pyre už je plnohodnotnou členkou, přičemž se zdá, že v současné sestavě figurují rovnou dvě hráčky na čtyři struny, od loňska ještě jistá Emmelie Herwegh. Od roku 2024 pak za bicími sedí Gabriela Abud.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo