Nový Spark
venku od 1. prosince
Nevíte, co koupit rockerovi k Vánocům? Pořiďte mu ROCKBOX!

Nevíte, co koupit rockerovi k Vánocům? Pořiďte mu ROCKBOX!

Máme pro vás tip na vskutku netradiční dárek pro rockera či rockerku. Jeho zakoupením uděláte radost nejen obdarovanému, ale též podpoříte domácí rockovou a metalovou scénu.

Také vám přijde, že hledání nápadů na vánoční dárky je každý rok těžší a těžší? Máme pro vás tip na dárek, který udělá radost všem rockerům a metalistům, kteří mají rádi překvapení, líbí se jim domácí nezávislá hudební scéna a rádi objevují nové kapely. Český e-shop Vohulto.cz zaměřený na ryze domácí rockovou a metalovou scénu nyní zavádí do prodeje nevšední záležitost, nazvanou Rockbox. Jde o stylově vypadající krabičku ukrývající překvapení v podobě rockové a metalové hudby. Lze v ní nalézt především CD, ale i jiné produkty ze sortimentu zmíněného e-shopu, jako jsou čepice, tašky, klíčenky, otvíráky, propisky a další předměty ozdobené nápisy a logy různých českých rockových či metalových kapel.

Každý Rockbox je unikátní a liší se svým obsahem od ostatních Rockboxů. Co konkrétně se v Rockboxu ukrývá je zahaleno tajemstvím až do doby, než ho otevřete. Každý Rockbox obsahuje přesně sedm předmětů, zpravidla od sedmi různých kapel a pořídíte ho za stylových 666,- Kč. Pro ty, kterým by to nestačilo, je k mání také rozšířená verze, tak zvaný Rockbox XXL, který obsahuje dokonce 12 různých předmětů. Co všechno můžete v Rockboxu objevit a další důležité informace se dozvíte na https://www.vohulto.cz/ . Rozšiřte si díky Rockboxu své obzory a objevte české kapely, o kterých jste doposud třeba ani neslyšeli!

Kromě zmíněných Rockboxů nabízí e-shop Vohulto.cz desítky dalších produktů českých rockových, metalových, punkových a HC kapel. Samotný e-shop vznikl v době covidové pandemie a od počátku si klade za cíl pomoci muzikantům v nelehké době, proto 90% z ceny každého zakoupeného produktu putuje přímo dané kapele. Zároveň chce dát příznivcům rockové hudby možnost nakoupit produkty žánrově spřízněných kapel pohodlně a na jednom místě.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace