Nový Spark
venku od 1. července
Nezlomní BON JOVI popatnácté. Na albu se řeší pandemie i George Floyd

Nezlomní BON JOVI popatnácté. Na albu se řeší pandemie i George Floyd

Nejnovější, v pořadí patnácté studiové album rockových klasiků BON JOVI mělo vyjít už 15. května, avšak kvůli celosvětové pandemii musel být termín odložen. Teď je nahrávka nazvaná prozaicky „2020“ konečně v prodeji.

Natáčení čtyři roky starého následníka „This House Is Not for Sale“ započalo začátkem loňského roku. Nový počin pak předznamenal singl „Unbroken“ a letos v únoru píseň „Limitless“. Nucený posun vydání kvůli pandemii s sebou nenesl jen negativní důsledky v podobě zrušení tour, ale také další přidané písně. Těmi jsou „American Reckoning“, jež je inspirovaná zabitím Afroameričana George Floyda bílým policistou, a také „Do What You Can“, která pojednává o pochmurné současnosti ve světě. Obě skladby vznikly v domácím studiu.

Album obsahuje i několik dalších písní se sociálními tématy. Příkladem budiž „Blood in the Water“, která se věnuje migrantům a úskalím, kterým musí čelit.


Za zmínku stojí i obal nahrávky. Poprvé od roku 1984 (nepočítáme-li abstraktní obaly) na něm figuruje pouze zpěvák bez své kapely.Inspirací byla fotografie amerického prezidenta Johna F. Kennedyho.
Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace