Nový Spark
venku od 1. září
NICK CAVE & THE BAD SEEDS uhranou v říjnu Prahu

NICK CAVE & THE BAD SEEDS uhranou v říjnu Prahu

NICK CAVE & THE BAD SEEDS se vydají na turné k novému albu „Skeleton Tree“ a 26. října 2017 vystoupí v pražské O2 aréně. Předprodej vstupenek v síti Ticketportal bude zahájen 17. února.

Před čtyřmi lety, přesně 22. listopadu 2013, NICK CAVE & THE BAD SEEDS naposledy navštívili Českou republiku. Stalo se tak při příležitosti vydání alba „Push The Sky Away“ a NICK CAVE, řečeno slovy přítomných recenzentů, tehdy takřka uhranul nadšené publikum.

V polovině loňského roku NICK CAVE vydal nové, v pořadí šestnácté album, nazvané „Skeleton Tree“. Pražský koncert je na programu 26. října 2017 v O2 areně. Kapela zahraje ve složení: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica a Larry Mullins. Podle playlistu lednového australského turné je zřejmé, že kromě skladeb z nového alba dojde i na nejznámější skladby celé Caveovy hudební kariéry. Tedy je rozhodně na co se těšit.


NICK CAVE & THE BAD SEEDS patří ke kritikou nejlépe hodnoceným umělcům současnosti, celosvětově prodali přes pět milionů alb. Jsou považováni za jedno z nejvlivnějších a umělecky nejpůsobivějších hudebních uskupení na světě. Album „Skeleton Tree“ kapelu vyneslo na dosud nejvyšší umístění v žebříčcích Velké Británie: 2 (OCC) a USA: 27 (Billboard), v osmi zemích obsadilo první místo, v jedenácti zemích se prosadilo mezi prvních pět nejprodávanějších alb a v mnoha dalších zemích „Skeleton Tree“ bodovalo v první dvacítce.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace