Nový Spark
venku od 2. května
NICK CAVE & THE BAD SEEDS uhranou v říjnu Prahu

NICK CAVE & THE BAD SEEDS uhranou v říjnu Prahu

NICK CAVE & THE BAD SEEDS se vydají na turné k novému albu „Skeleton Tree“ a 26. října 2017 vystoupí v pražské O2 aréně. Předprodej vstupenek v síti Ticketportal bude zahájen 17. února.

Před čtyřmi lety, přesně 22. listopadu 2013, NICK CAVE & THE BAD SEEDS naposledy navštívili Českou republiku. Stalo se tak při příležitosti vydání alba „Push The Sky Away“ a NICK CAVE, řečeno slovy přítomných recenzentů, tehdy takřka uhranul nadšené publikum.

V polovině loňského roku NICK CAVE vydal nové, v pořadí šestnácté album, nazvané „Skeleton Tree“. Pražský koncert je na programu 26. října 2017 v O2 areně. Kapela zahraje ve složení: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica a Larry Mullins. Podle playlistu lednového australského turné je zřejmé, že kromě skladeb z nového alba dojde i na nejznámější skladby celé Caveovy hudební kariéry. Tedy je rozhodně na co se těšit.


NICK CAVE & THE BAD SEEDS patří ke kritikou nejlépe hodnoceným umělcům současnosti, celosvětově prodali přes pět milionů alb. Jsou považováni za jedno z nejvlivnějších a umělecky nejpůsobivějších hudebních uskupení na světě. Album „Skeleton Tree“ kapelu vyneslo na dosud nejvyšší umístění v žebříčcích Velké Británie: 2 (OCC) a USA: 27 (Billboard), v osmi zemích obsadilo první místo, v jedenácti zemích se prosadilo mezi prvních pět nejprodávanějších alb a v mnoha dalších zemích „Skeleton Tree“ bodovalo v první dvacítce.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace