Nový Spark
venku od 2. května
NIGHTWISH začali nahrávat své desáté studiové album

NIGHTWISH začali nahrávat své desáté studiové album

Poté, co finští symfonici NIGHTWISH sdíleli zprávu, že mají hotová dema pro své další album, netrvalo dlouho a už nahrávají ve studiu!

V neděli 6. srpna byla na sociálních sítích kapely zveřejněna zbrusu nová fotka, na níž je zachycen principál kapely a klávesák Tuomas Holopainen a bubeník Kai Hahto. Vzkaz u ní zněl jasně: „Nahrávání alba číslo 10 začalo!“.

NIGHTWISH na Sparkshopu

Loni v prosinci Holopainen řekl, že další album kapely po „Human. :II: Nature“ z roku 2020 bude třetí částí trilogie, která započala v roce 2015 deskou „Endless Forms Most Beautiful“. Zatím nepojmenované album, které bude obsahovat dvanáct písní, vyjde příští rok.

„Okamžitě poté, co jsme dodělali album ‚Endless Forms Most Beautiful‘, jsem věděl, že musíme nahrát další skladby v tomto duchu, protože jsem potřeboval světu sdělit ještě mnohem víc. Totéž se stalo po nahrání desky ‚Human. :II: Nature‘, pořád jsme ještě neskončili. Na novém albu bude několik velkých překvapení, ale připadá mi jako přirozené pokračování posledního alba,“ uvedl Holopainen minulý rok v rozhovoru pro magazín Metal Hammer.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace