Nový Spark
venku od 3. června
NIGHTWISH zrušili koncert v Oslu kvůli zdravotním problémům zpěvačky Floor

NIGHTWISH zrušili koncert v Oslu kvůli zdravotním problémům zpěvačky Floor

Před Floor Jansen musíme smeknout klobouk…Porazila rakovinu a v pokročilém stádiu těhotenství zvládá odjet turné s NIGHTWISH. Taky ovšem potřebuje odpočinek. A tak byl koncert kapely v Oslu na festivalu Tons Of Rock 22. června zrušen, aby nabrala síly.

„Vzhledem k okolnostem týkajících se zdraví Floor jsme bohužel nuceni zrušit naši show v Oslu 22. června. Její těhotenství je nedotčeno, Floor nyní míří domů si odpočinout. I když jsme všichni smutní, rozhodnutí bylo snadné, protože zdraví musí být vždy na prvním místě. Dobrá zpráva je, že zkoušky a nahrávání nového alba začnou už za méně než dva týdny,“ napsala kapela vyjádření na své sociální sítě.

Zatím poslední koncert turné NIGHTWISH se konal 17. června ve finském VAASA.

V listopadu 2022 zpěvačka prozradila, že je vyléčena z rakoviny poté, co podstoupila operaci, při které jí byl odstraněn nádor po diagnóze rakoviny prsu. Letos v březnu oznámila druhé těhotenství s bubeníkem SABATON Hannesem Van Dahlem. Už spolu mají šestiletou dceru Freju, která se narodila 15. března 2017.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace