Nový Spark
venku od 2. října
Nikki Sixx (MÖTLEY CRÜE) prodal svůj kalifornský bejvák. Podívejte se, jak bydlel

Nikki Sixx (MÖTLEY CRÜE) prodal svůj kalifornský bejvák. Podívejte se, jak bydlel

Dvaašedesátiletý basák glamových divochů MÖTLEY CRÜE a jeho šestatřicetiletá manželka Courtney Bingham pustili svůj dům v Kalifornii. Cena? 5,18 milionu dolarů, tedy o více než jeden milion dolarů více, než za kolik jej v roce 2014 pořídili.

Vychytaný merch MÖTLEY CRÜE pořídíte v našem Sparkshopu

Podle agentury, která měla prodej na starost, má nemovitost 10 300 čtverečních stop obytného prostoru (necelých 1000 metrů čtverečních), stojí na pozemku o rozloze 1,2 akru. Obydlí bylo postaveno v roce 1996. „Dům disponuje pěti nádhernými ložnicemi, včetně hlavní suity vybavené vlastním vchodem, soukromým obývacím pokojem s krbem, luxusními lázněmi, velkou šatnou a přímým přístupem na pozemek. Druhé patro nabízí např. soukromé divadlo,“ stojí v oficiálním popisu.

MÖTLEY CRÜE měli v roce 2020 společně s DEF LEPPARD, POISON a JOAN JETT & THE BLACKHEARTS vyrazit na „The Stadium Tour“. Celý cirkus byl přeložen na letošní rok a kvůli pokračování situace ve světě znovu posunut na rok 2022.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace