Nový Spark
venku od 1. července
Nové album DREAM THEATER na dohled! Získej plakát zdarma

Nové album DREAM THEATER na dohled! Získej plakát zdarma

Že si DREAM THEATER brousí drápy na nové album, jsme vás informovali už před pár dny. V pořadí patnáctá studiovka pojmenovaná „A View from the Top of the World“ uzří sluneční svit 22. října tohoto roku. Nahrávku si už teď můžete předobjednat v našem Sparkshopu a to ve dvou variantách.

Titul u nás pořídíte ve formátu 2 CD + Blu-Ray anebo 2LP + CD. Ke každé objednávce navíc dostanete plakát ve formátu A2 ze Sparku 03/2019 zdarma. Současně jsme zlevnili starší čísla s DREAM THEATER až o 50 %.

PŘEDOBJEDNÁVEJTE HNED: Nové album Dream Theater + plakát zdarma

Progresivní metaloví průkopníci DREAM THEATER mají za sebou stovky vystoupení, 15 milionů prodaných nosičů, dvě nominace na Grammy a téměř čtyři desítky let společného hraní. Ani po tom všem ale nesundávají nohu z plynu. James LaBrie (zpěv), John Petrucci (kytara), Jordan Rudess (klávesy), John Myung (basa) a Mike Mangini (bicí) nadále prozkoumávají nová, nedobytá území s nehasnoucím vzrušením.

„Prostě rádi hrajeme na své nástroje. To nás nikdy neopustí. Zbožňuju, když mám prostor pro kreativitu, psaní nové hudby a cvičení. Máme to štěstí už mnoho let, ale nebereme to jako samozřejmost. Stále je naší prioritou nezklamat naše fanoušky, takže do všeho stále jdeme s maximálním nasazením,“ říká John Petrucci. „Ke každému albu přistupujeme, jako by bylo naše první,“ dodává LaBrie. „Máme za sebou skvělou jízdu, ale nezpomalujeme.“

Nové album bude obsahovat sedm skladeb a půjde o druhou studiovku kapely u labelu InsideOutMusic / Sony Music.


Tracklist „A View From The Top Of The World“:

1) The Alien (9:32)
2) Answering The Call (7:35)
3) Invisible Monster (6:31)
4) Sleeping Giant (10:05)
5) Transcending Time (6:25)
6) Awaken The Master (9:47)
7) A View From The Top Of The World (20:24)

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace