Nový Spark
venku od 1. července
Tvůrci nové módní řady bezostyšně okopírovali fonty z log kapel EMPEROR, MAYHEM a OBITUARY

Tvůrci nové módní řady bezostyšně okopírovali fonty z log kapel EMPEROR, MAYHEM a OBITUARY

Mainstreamový trh s módou opět zkouší žaludky všech metalistů. Společnost Factory si vzala na paškál loga kapel MAYHEM, EMPEROR a OBITUARY, která netradičně přetvořila k obrazu svému.

Všechen humbuk ohledně prosakování metalu do módního průmyslu odstartovala švédská firma H&M, která jako jedna z prvních začala prodávat oděvy s rockovou a metalovou tématikou. Skejťácká značka Supreme zase ve spolupráci s BLACK SABBATH a SLAYER vytvořila limitované módní řady. Vrcholem všeho se zdálo být to, když luxusní firma Gucci odhalila dámské šaty s motivem AC/DC, které se dostaly až na obálky módních časopisů. Tahle snobská firma navíc stále ve svém online obchodě prodává tričko AC/DC za „pouhých“ 720 dolarů, což je v přepočtu necelých 16 000 korun.

Ovšem aktuálně do vosího hnízda pořádně bodla společnost Factory, která okopírovala fonty z log kapel MAYHEM, EMPEROR a OBITUARY. Následně je použila podle svého uvážení, takže níže si například můžete povšimnout trika , jehož nápis „Factory“ se nápadně podobá logu MAYHEM.


Pokud by se zákazník náhodou nemohl rozhodnout, vyšla mu firma vstříc. Tady třeba skombinovala dva designy do jednoho, přičemž oba připomínají loga skupin EMPEROR a OBITUARY.


Nezapomnělo se ani na mikiny. Tahle například kombinuje font kapely EMPEROR a počítačové hry DOOM.


A víte, co je na tom všem zaručeně nejsmutnější? Že většina těchto položek je už beznadějně vyprodaná…

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.07. STREAM: TRIVIUM
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
A co FAKKER!?