Nový Spark
venku od 1. září
Tvůrci nové módní řady bezostyšně okopírovali fonty z log kapel EMPEROR, MAYHEM a OBITUARY

Tvůrci nové módní řady bezostyšně okopírovali fonty z log kapel EMPEROR, MAYHEM a OBITUARY

Mainstreamový trh s módou opět zkouší žaludky všech metalistů. Společnost Factory si vzala na paškál loga kapel MAYHEM, EMPEROR a OBITUARY, která netradičně přetvořila k obrazu svému.

Všechen humbuk ohledně prosakování metalu do módního průmyslu odstartovala švédská firma H&M, která jako jedna z prvních začala prodávat oděvy s rockovou a metalovou tématikou. Skejťácká značka Supreme zase ve spolupráci s BLACK SABBATH a SLAYER vytvořila limitované módní řady. Vrcholem všeho se zdálo být to, když luxusní firma Gucci odhalila dámské šaty s motivem AC/DC, které se dostaly až na obálky módních časopisů. Tahle snobská firma navíc stále ve svém online obchodě prodává tričko AC/DC za „pouhých“ 720 dolarů, což je v přepočtu necelých 16 000 korun.

Ovšem aktuálně do vosího hnízda pořádně bodla společnost Factory, která okopírovala fonty z log kapel MAYHEM, EMPEROR a OBITUARY. Následně je použila podle svého uvážení, takže níže si například můžete povšimnout trika , jehož nápis „Factory“ se nápadně podobá logu MAYHEM.


Pokud by se zákazník náhodou nemohl rozhodnout, vyšla mu firma vstříc. Tady třeba skombinovala dva designy do jednoho, přičemž oba připomínají loga skupin EMPEROR a OBITUARY.


Nezapomnělo se ani na mikiny. Tahle například kombinuje font kapely EMPEROR a počítačové hry DOOM.


A víte, co je na tom všem zaručeně nejsmutnější? Že většina těchto položek je už beznadějně vyprodaná…

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace