Nový Spark
venku od 1. srpna
Nová studiovka RAGE se objeví už v září

Nová studiovka RAGE se objeví už v září

Začátkem června jsme vás informovali o tom, že se v táboře německých heavymetalových veteránů RAGE zase něco děje. Informace ohledně nové desky teď nabírají ostřejší kontury.

Nové album RAGE si už teď můžete předobjednat u nás ve Sparkshopu

Částečně obměněná parta kolem Petera „Peaveye“ Wagnera ve složení: Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos (bicí), Jean Bormann (kytara) a Stefan Weber (kytara) začala na novém albu dělat pouhý rok od vydání poslední fošny „Wings Of Rage“. Poprvé jsme aktuální line-up mohli vidět a slyšet vloni v červnu ve skladbě „The Price Of War 2.0“, nově nahrané písni skladbě z alba „Black In Mind“ (1995). Hned poté začalo kvarteto připravovat zbrusu novou nahrávku „Resurrection Day“.

RAGE míří na Ostravu v plamenech. Nabízíme lístky se slevou 100 Kč

„Překvapilo mě, jak rychle se nová sestava sehrála a jak skvěle se podepsal talent každého ze členů,“ komentuje Wagner a dodává: „Cítím, že z naší nové hudby stále dýchá typická energie RAGE, současně ale zníme o dost víc svěže.“

Nahrávka „Resurrection Day“ bude obsahovat dvanáctku skladeb, z nichž už kapela nabídla singl „Virginity“. Album vyjde 17. září v několika formátech u labelu SPV/Steamhammer.

Už koncem července vystoupí RAGE na Ostravě v plamenech (30.-31. 7.) po boku kapel jako SODOM, KISSIN’ DYNAMITE, SYMFOBIA, XIII. STOLETÍ, WITCH HAMMER, FORREST JUMP, PORTA INFERI nebo TRAUTENBERK.


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace