Nový Spark
venku od 1. června
Nové album ANTHRAX je hotové

Nové album ANTHRAX je hotové

Po zhruba deseti letech diskusí a očekávání je nové album ANTHRAX hotové! Podle bubeníka ANTHRAX Charlieho Benanteho je kompletně nahrané a nyní i kompletně zmixované.

ANTHRAX na Sparkshopu

Nová deska byla nahrána s Jayem Rustonem, se kterým ANTHRAX spolupracovali na svých posledních dvou deskách a mixována byla v studiu Davea Grohla v Northridge.

„Dokončili jsme nové album ANTHRAX a je to pecka,“ napsal Benante ve svém příspěvku na sociálních sítích. „Pracovní název alba je 'Hey, go fu.. yourself'. Je to typicky „newyorské album. Můžete si ho vzít s sebou na procházku nebo si ho třeba pustit k jídlu.“

ANTHRAX vystoupí příští rok v lochotínském amfiteátru v rámci Metalfestu 2026 a dá se očekávat, že jejich set už bude obsahovat i nové skladby! Lupeny na Metalfest 2026 pořídíte ZDE.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo