Nový Spark
venku od 1. července
Nové album CATHEDRAL IN FLAMES vychází na vinylu

Nové album CATHEDRAL IN FLAMES vychází na vinylu

Na jaře vydané album pražských gothicrockových desperátů sbírá nadšené recenze doma i v zahraničí. Deska Hang me High & Bury Me Deep právě vychází i na kvalitním 180 gramovém vinylu ve výpravném obalu 3D gatefold s luxusním gravírováním a otočným revolverovým bubínkem.


Luxusní obal je dílem dlouholetých spolupracovníků kapely, dvojice Lu a Pavel Matuška si vyhrála s každým detailem a díky tomu bude každé přehrání alba na gramofonu malou slavností pro každého posluchače kvalitní hudby.

Zvukařský mág Eike Freese v hamburském Chameleon Studiu ošetřil už tak kvalitní zvuk originální nahrávky speciálním vinylovým masterem pro maximální posluchačský zážitek.

Phil Le Fall: “Hang Me High & Bury Me Deep je dosavadní vrchol našeho snažení o moderní monumentální gothicrockovou desku. Tolik pozitivních ohlasů z celého světa jsme ani nečekali. Jsme rádi, že si teď desku můžou vychutnat i gramofonoví audiofilové a sběratelé, protože tenhle vinyl je fakt bomba!”

Gatsby: “Vinylová verze je vyvrcholením našeho náročného dvouletého Hang Me High období, teď se začínáme soustředit na další tvorbu.”

Album Hang Me High & Bury Me Deep seženete na našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace