Nový Spark
venku od 2. dubna
Nové album domácích WITCH HAMMER je inspirováno Karlem Čapkem

Nové album domácích WITCH HAMMER je inspirováno Karlem Čapkem

Kapela WITCH HAMMER se rázně hlásí o slovo s novým albem „Absolutno“, které má v jejich více než 20leté kariéře velice speciální význam a v mnohém překonává dosavadní hranice jejich tvorby. Nahrávka vyjde 28. června.

Album WITCH HAMMER seženete v předprodeji v našem Sparkshopu

Zásadní změnou v sestavě kapely je nová tvář na postu bubeníka, v podobě Davida Janáčka (ex-BAD JOKER’S CREAM), který mašinu WITCH HAMMER polil čerstvou energií.

Nové album přináší devět skladeb, z nichž plné dvě třetiny tvoří ucelený koncepční příběh, inspirovaný nesmrtelným románem Karla Čapka „Továrna na Absolutno“. Tuto inspiraci kapela vysvětluje jednoznačně: „I když tento román vznikl téměř před sto lety, jeho obsah a myšlenky jsou stálé a neměnné, a v souvislosti s aktuální světovou situací aktuálnější, než kdy dříve.“


Základy nahrávce WITCH HAMMER položili v Jablunkovském GM Recording studiu a výsledný mix a mastering si tentokrát vzal na starosti zkušený mistr zvuku Wendel Dreiseitl z Hranického BOMB JACK studia. Titulní motiv alba a celkovou grafiku kapela svěřila do profi rukou Davida Havleny (HD art), pod jehož režisérskou taktovkou vznikly i dva zbrusu nové videoklipy k songům „Za vlastním stínem“ a titulní „Továrna na Absolutno“.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace