Nový Spark
venku od 1. července
Nové album WITHIN TEMPTATION plné dramatických příběhů je venku. Objednávejte na Sparkshopu!

Nové album WITHIN TEMPTATION plné dramatických příběhů je venku. Objednávejte na Sparkshopu!

Holandské symfonicmetalové stálice vydávají dnes, 20. října, své nové řadové album „Bleed Out“. A pro co že krvácejí? Hlavně pro svět, který je v současnosti plný nenávisti, diskriminace a válek. Kapela začíná vyprávět…

Připomínáme, že nové album můžete koupit u nás na Sparkshopu ! Ke každé objednávce získáte navíc A2 plakát a náramek jako dárek.

WITHIN TEMPTATION volí na novém albu cestu kontrastů, ať už hudebně či textově. Jako zdroj hlavní inspirace textů kapela uvádí stav dnešního světa, který je vcelku bezútěšný a plný konfliktů. Skladby jako „Wireless“ a „We Go To War“ zkoumají autoritářskou agresi na Ukrajině a v dalších válečných zónách, titulní skladba se zase zabývá tíživou situací žen bojujících za svá práva v Íránu po vraždě Mahsy Amini. Na albu se však nachází i momenty plné světla a zábavy jako skladby „Entertain You“ či „Ritual“.

„Protože my vlastně jsme ve třetí světové válce, a to z toho důvodu, že všichni se svým způsobem účastní. Ať tím, že posílají na Ukrajinu humanitární pomoc nebo zbraně či tanky, anebo přijímají uprchlíky, integrují je ve své zemi. Jsem z toho velmi smutná, protože nás to opět posunuje „zpět“… Myslím, že i v demokracii čelíme mnoha výzvám – kazíme ovzduší, chceme vše mít ihned k dispozici, plýtváme věcmi atd., ale alespoň si o všem můžeme svobodně promluvit, můžeme diskutovat, můžeme protestovat. A když opravdu chceme, můžeme věci změnit. To ale není možné v zemích jako Rusko nebo Čína,“ říká zpěvačka Sharon den Adel v rozhovoru, který se objeví v listopadovém čísle Sparku.

V příštím roce dorazí WITHIN TEMPATION také do Prahy své nové album představit. 24. října vystoupí ve sportovní hale Fortuna. Vstupenky k dostání například ZDE .

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace