Nový Spark
venku od 1. července
Noví piráti na obzoru! YE BANISHED PRIVATEERS chystají třetí desku

Noví piráti na obzoru! YE BANISHED PRIVATEERS chystají třetí desku

Zátoka Napalm Records hostí po ALESTORM další pirátskou kapelu. YE BANISHED PRIVATEERS nebrázdí metalové vody jako jejich skotští kolegové, ale berou pirátské téma z punkově folkového hlediska. Třetí deska „First Night Back In Port“ vyjde koncem června a my jsme teda dost zvědaví.

YE BANISHED PRIVATEERS mají na novince „First Night Back In Port“ přenést posluchače do začátku 18. století, kdy byl život na moři drsný. Své písně inspirují irským a skandinávským folkem a za doprovodu hraní, propracovaných historických kostýmů vypráví příběhy z tvrdého života námořníkova, který se potácí na odvrácené straně zákona a bojuju proti útlaku a nacionalismu.


Celkem téměř 30 členů tvoří posádky souboru a slibuje, že žádná show není stejná jako druhá. Doufejme, že na své plavbě připlují do naší zemí sevřené zemičky. Nachystejt se starší deskou „The Legend of Libertalia“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace