Nový Spark
venku od 1. července
Nový klip PRIMAL FEAR je tu. Jde o dojemnou rozchodovku?

Nový klip PRIMAL FEAR je tu. Jde o dojemnou rozchodovku?

Němečtí PRIMAL FEAR začínají s odpočtem dnů do vydání jejich nového alba „Code Red“, kterého se dočkáme 1. září, a přicházejí s čerstvým videoklipem. Tentokrát padla volba na skladbu „Deep in the Night“, která je prý povzbuzením pro všechny, kteří „ztratili víru v lidstvo či v druhé“.

„Zjištění, že vás vaše polovička podvádí, je pro mladého muže nebo ženu jedním z nejhorších zážitků. Bohužel se to v životě stane téměř každému z nás, a pokud se vám to nestalo, doufám, že ani nestane. Pokud však tuhle zkušenost máte, nepochybně přispěje k tomu, že krusta kolem vašeho srdce zesílí. Ovlivní to vaši důvěru, a pokud si to budete brát příliš osobně, pravděpodobně už nikdy nebudete moci nikomu věřit. Přesto se naštěstí vždy najdou lidé, kteří touto bariérou proniknou a svou krásnou duší zasáhnou vaše srdce,“ naznačuje zpěvák Ralf Scheepers, že inspirace za textem je spíš intimnějšího charakteru.

Mimochodem, klip skladby byl pořízen v hale Im Wizemann ve Stuttgartu, kde PRIMAL FEAR v den vydání alba odstartují společné turné s THE UNITY. „Code Red“ můžeš už teď předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace