Nový Spark
venku od 1. prosince
Nový klip PRIMAL FEAR je tu. Jde o dojemnou rozchodovku?

Nový klip PRIMAL FEAR je tu. Jde o dojemnou rozchodovku?

Němečtí PRIMAL FEAR začínají s odpočtem dnů do vydání jejich nového alba „Code Red“, kterého se dočkáme 1. září, a přicházejí s čerstvým videoklipem. Tentokrát padla volba na skladbu „Deep in the Night“, která je prý povzbuzením pro všechny, kteří „ztratili víru v lidstvo či v druhé“.

„Zjištění, že vás vaše polovička podvádí, je pro mladého muže nebo ženu jedním z nejhorších zážitků. Bohužel se to v životě stane téměř každému z nás, a pokud se vám to nestalo, doufám, že ani nestane. Pokud však tuhle zkušenost máte, nepochybně přispěje k tomu, že krusta kolem vašeho srdce zesílí. Ovlivní to vaši důvěru, a pokud si to budete brát příliš osobně, pravděpodobně už nikdy nebudete moci nikomu věřit. Přesto se naštěstí vždy najdou lidé, kteří touto bariérou proniknou a svou krásnou duší zasáhnou vaše srdce,“ naznačuje zpěvák Ralf Scheepers, že inspirace za textem je spíš intimnějšího charakteru.

Mimochodem, klip skladby byl pořízen v hale Im Wizemann ve Stuttgartu, kde PRIMAL FEAR v den vydání alba odstartují společné turné s THE UNITY. „Code Red“ můžeš už teď předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace