Nový Spark
venku od 1. března
Nový zpěvák METAL CHURCH potvrzen!

Nový zpěvák METAL CHURCH potvrzen!

Marc Lopes se stává oficiálním vokalistou legendárních METAL CHURCH. Kapela tak našla adekvátní náhradu za Mikea Howea, který před necelými dvěma lety zemřel.

I když se už nějakou dobu šuškalo, že METAL CHURCH spojí své síly s hlasem kapel ROSS THE BOSS a LET US PREY, až nyní tyto spekulace potvrdil kytarista Kurdt Vanderhoof: „Vyzkoušeli jsme několik zpěváků, a i když byli všichni skvělí, Marc se rychle stal jasnou volnou. Jak David Wayne, tak Mike Howe měli velmi unikátní, nenahraditelné hlasy, ale my nehledali klon ani jednoho z nich. Chtěli jsme někoho nového, kdo by dokázal přijmout minulost, ale přinést do naší tvorby i něco svěžího a vzrušujícího.“ Dále odhalil, že koncem roku bude hotové nové album!

Kapela 26. ledna sdílela ukázku nové skladby, ale tehdy ještě nepotvrdila jejího zpěváka, a nechala tak fanoušky tápat a hádat. Na jaře se dočkáme této skladby celé.

Bývalý zpěvák Mike Howe byl nalezen mrtvý ve svém domě v červenci 2021. Oficiální příčina smrti byla stanovena jako asfyxie v důsledku oběšení – Howe tedy spáchal sebevraždu. Bylo mu pouhých 55 let.

METAL CHURCH na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace