Nový Spark
venku od 1. prosince
Objev roku!? Šílení jezdci PANOPTIKO líčí svět naruby

Objev roku!? Šílení jezdci PANOPTIKO líčí svět naruby

Pětice talentovaných bonvivánů, kteří si podmanili čas a tok dějin, představuje svoji debutovou desku s názvem „Poslední tango“. Všemocní pánové jsou naštěstí také talentovanými rockovými muzikanty, kteří brzy přesvědčí širokou veřejnost, že i zdánlivě nespojitelné může souznět v dokonalé harmonii.

PANOPTIKO prozatím vypustili do éteru dva singly, a sice „Poslední tango“ a „Escobar“. Celé zbrusu nové album, které vychází 3. prosince 2021, tvoří jedenáct skladeb z různých epoch lidského bytí i žánrových hranic. A není všemu odhalování konec. „PANOPTIKO mají za těch mnoho staletí ve svých brašnách a torbách desítky popsaných kůží plných písní, které budou rádi postupně vytahovat na světlo dnešní doby tohoto současného světa, který se celý přetáčí naruby,“ uvedl za celou družinu v rozhovoru, který vyjde v prosincovém vydání Sparku, kytarista Dr. Konektor.

Album Poslední tango, tričko nebo kombo obojího exkluzivně objednávej na našem Sparkshopu.Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
03.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace