Nový Spark
venku od 1. října
On-line live koncert: RABIES + DECULTIVATE

On-line live koncert: RABIES + DECULTIVATE

Pátek, vracíš se domů z bezkontaktního rande v rouškách přímo na koncert do svýho bytu. Corona stage je nachystaná na punkrock/hardcore párty. Žádný akustiky, žádný cajony... všechno s full backlinem! Sleduj FB profil klubu ze kterýho budeme vysílat!

24.4. Brno - Kabinet MÚZ, Sukova 4

RABIES Je to skoro rok co se vrátili z turné v Japonsku, oslavili v Brně 10 let existence vyprodaným klubem, odehráli čtvrtý koncert na Mighty Sounds a konečně se dostali i na příští line-up nejlepšího festivalu na světě - Punk Rock Holiday. Za tu dekádu si stihli zahrát po boku Billy Talent, Anti-Flag, Ignite, Mute a spoustu dalších! Chystané turné po Jížní Americe se bohužel nestihlo objet, tak se chtějí vyřádit aspoň na pódiu Kabinetu. Full album: http://bit.do/fkiBt http://rabies.cz/


DECULTIVATE Tuzemská odpověď na kapely Cursed, Sect nebo Trap Them. Zběsilý hardcore výplach umazaný crustem a grindem. V Kabinetu odehráli mimo jiné dva zabijácké a krvavé sety v rámci Pushteek festu. Jejich debutová deska se jmenuje příznačně Milovat a tak nějak tušíme, že Decultivate budete milovat. Stejně jako my!

https://decultivate.bandcamp.com/

Celý nápad na on-line večer se zrodil v hlavách kluků z kapely RABIES. Myšlenky se bez zaváhání chytli sígři z kapely DECULTIVATE. Obě party bez nároku na honorář si chtějí znovu naživo zahrát a podpořit klub, který je jim blízký! Podpoř celý večer symbolickou částkou nebo papučovým mosh pitem u tebe v obýváku. Těšíme se!

Přispět můžete libovolnou částkou tady: https://www.donio.cz/KabinetMuz

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace