Nový Spark
venku od 1. června
ONSLAUGHT slaví návrat zpěváka Sy Keelera a chystají se do Prahy

ONSLAUGHT slaví návrat zpěváka Sy Keelera a chystají se do Prahy

Britští thrashmetaloví veteráni ONSLAUGHT oznámili návrat svého legendárního zpěváka Sy Keelera. Po téměř šestileté pauze se Keeler představí už 9. listopadu na Damnation Festivalu v Manchesteru. Následně se kapela vydá na turné, které 10. února 2026 zasáhne i Prahu!

ONSLAUGHT na Sparkshopu

Kytarista Nige Rockett uvedl: „Je úžasné mít Syho zpátky v ONSLAUGHT. Vždy byl tím pravým hlasem kapely a víme, že fanoušci budou nadšení. Kapela je teď po úspěchu alba ‚Origins Of Aggression‘ v opravdu skvělé formě a tohle je podle mě fantastická zpráva.“

Sy Keeler k návratu dodává: „Přišlo to jako blesk z čistého nebe! ‚Syi, zvážil bys návrat do kapely?‘ ‚Ano, samozřejmě, moc mi to chybělo!‘ Těším se, že potkám staré přátele, získám nové a samozřejmě si dám pár piv s celou bandou. Uvidíme se na turné, metalheads!“

Po úspěchu turné „Power From Hell“ a letošního dvojitého alba „Origins Of Aggression“ se ONSLAUGHT připravují rozpoutat chaos v mosh pitech znovu. V rámci turné „The Force From Hell“ navštíví začátkem roku 2026 dvaadvacet evropských měst včetně Prahy, kde vystoupí 10. února v MusicClubu Modrá Vopice.

Sy Keeler nahrazuje zpěváka Davea Garnetta, který v ONSLAUGHT působil od roku 2020 do roku 2025 a nahrál s nimi dvě alba. Byl tedy hlavním zpěvákem kapely po odchodu Sy Keelera z kapely až do jeho návratu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo