Nový Spark
venku od 1. září
Ostrava v plamenech se rozhoří už za necelý měsíc

Ostrava v plamenech se rozhoří už za necelý měsíc

Festival Ostrava v plamenech se blíží mílovými kroky. Akce, jež se letos navrátila ke dvoudennímu formátu, proběhne v termínu 30. – 31. července tradičně v Dolní oblasti Vítkovic. Vstupenky seženete na pár kliknutí v našem Sparkshopu.

Headlinerem letošního ročníku budou němečtí thrasheři SODOM. Kapela, která se naposledy připomněla vloni na podzim nahrávkou „Genesis XIX“, přehraje v Ostravě své nejslavnější album „Agent Orange“. Půjde přitom o jejich jediné letní celosvětové vystoupení. Dalším velkým jménem v line-upu jsou němečtí metaloví nestoři RAGE. Skupina kolem Peavyho Wagnera funguje už od roku 1984 a na svědomí má 23 alb. To poslední pojmenované „Wings Of Rage“ vyšlo vloni. Momentálně sestava maká na nových věcech, není tedy vyloučeno, že některé novinky uslyšíme i v Ostravě.

Vstupenky na Ostravu v plamenech seženete v našem Sparkshopu!

Z dalších zahraničních jmen zmiňme německou metalovou úderku KISSIN DYNAMITE, dále BLACK SONIC PEARLS z Moskvy nebo power-metalový šperk AMALGAMA pod vedením kytaristy Andreje Smirnova, což není nikdo menší než hlavní kytarista koncertní sestavy Udo Dirkschneidera.

České barvy budou reprezentovat např. XIII. STOLETÍ, TRAUTENBERK, SEBASTIEN, FORREST JUMP, PORTA INFERI, LAUTR nebo WITCH HAMMER.

Nejlevnější vstupenky seženete za 990 Kč ve Sparkshopu. V předprodeji na na festivalovém webu je seženete za 1090 Kč (dvoudenní) a za 590 Kč (pouze na pátek). K mání jsou i VIP vstupenky za 2 500 Kč, které Vám zabezpečí pobyt ve VIP prostoru festivalu s předplaceným cateringem v hodnotě 500 Kč, festivalové tričko a k tomu přednostní odbavení u vstupu na festival. Děti do 12 let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace