Nakladatelství Decibel Books oznámilo vydání dlouho očekávaného anglického překladu kompletní biografie německých s názvem „Sodom: The Official Authorized Biography“
Album SODOM „Get What You Deserve“ z roku 1994 se nedrželo žádných pravidel té doby a vydalo se opačnou cestou, než kterou se tenkrát až na výjimky pustila velká metalová jména.
Současný kytarista SODOM Frank Blackfire je i navzdory koncertní pauze své domovské kapely činorodý. Udržuje v chodu svou sólovou kapelu, se kterou připravil reedici debutového alba „Back on Fire“ u příležitosti deseti let od jeho vydání.
Tak tohle je skutečná thrashová chuťovka! SODOM pustili do světa archivní videoklip k pecce „Sodomized“, pořízený v předvánočním týdnu roku 1993 v rámci akce Christmas Metal Meeting Tour.
Smutná zpráva zasáhla thrashmetalovou scénu – bývalý bubeník SODOM Atomic Steif, vlastním jménem Guido Richter, minulý týden zemřel. Podrobnosti o jeho úmrtí zatím nejsou známy.
Nová deska SODOM „The Arsonist“ bude jistě jednou z metalových událostí roku. V červencovém čísle Sparku, které je nyní v prodeji, nás Tom Angelripper zasvětil do svých plánů neplánů a také s námi probral témata nových skladeb.
Prázdniny jsou konečně tady. Léto zpomalí všeobecný chaos a mentálně přeprogramuje náš mozek do odpočinkového módu. Společnost vám v něm bude dělat i Spark s RUNNING WILD na titulce!
Němečtí thrashoví veteráni SODOM ovládli bodování červnového Sparku a nyní z alba „The Arsonist“ (vychází 27. června) sdílí videoklip ke skladbě „Taphephobia“.
Nové album SODOM nabídne i skladbu „Witchhunter“. Kapela teď s jejím předběžným uvolněním potvrzuje, že je skutečně zasvěcena bývalému bubeníkovi Christianu Dudkovi, který slyšel právě na tuto přezdívku.
Thrashmetalovým fandům už začala letošní albová sklizeň, k jejímž ozdobám nepochybně bude patřit taky novinka veteránů SODOM. Počin nazvaný „The Arsonist“ vyjde 27. června a poslechnout si z něj můžete první ukázku.
„SODOM je jediná metalová kapela, která by si nikdy neúčtovala poplatky za setkání s kapelou, fotografování a podpisy,“* říká Thomas Angelripper, zpěvák a frontman kapely.
Veteráni německé thrashmetalové scény vydají remasterovanou verzi svého ikonického alba „Tapping the Vein“ z roku 1992 už 15. listopadu. Měsíc čekání si můžete zkrátit první ukázkou – remasterovanou skladbou „Wachturm“.
Němečtí thrashoví veteráni SODOM se vrátí ke svému pátému řadovému albu „Tapping the Vein“. Nahrávku z roku 1992 vydají 15. listopadu v luxusní reedici.
V několika posledních číslech jsme byli nuceni natáhnout rubriku Galerie titánů na více než obvyklé čtyři stránky, tak snad nebude nikdo překvapený, když i ta lednová je o něco delší než obvykle...