Nový Spark
venku od 1. června
SODOM v novém klipu znovuprožívají svou divokou éru

SODOM v novém klipu znovuprožívají svou divokou éru

Německé thrashmetalové legendy SODOM se vrací do minulosti a sdílí singl „1982 (Remix)“ rovnou i s videoklipem.

„V dnešní době bychom tyhle písně pravděpodobně skládali jinak a zaranžovali je v modernějším stylu. Ale bereme naše nové EP jako malou cestu zpět v čase, abychom znovu zachytili atmosféru počátku osmdesátých let. Chceme si zavzpomínat na naše divoká léta. Tehdy lidé nenáviděli kapely jako MOTÖRHEAD či VENOM. Ale jejich názor nás nezajímal, chtěli jsme všechny hlavně šokovat a pobouřit,“ říká k chystanému EP „1982“ frontman SODOM Tom Angelripper.

Éra divokých osmdesátých let stále ovlivňuje současný zvuk SODOM, a tak se kapela rozhodla 10. listopadu vydat nové EP, které bude obsahovat píseň „1982 (Remix)“ společně s nově nahranými ranými skladbami „Witching Metal“, „Victims of the Death“, „Let's Fight in the Darkness Of Hell“ a „Equinox“.

Album „1982“ předobjednáte na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo