Nová deska SODOM „The Arsonist“ bude jistě jednou z metalových událostí roku. V červencovém čísle Sparku, které je nyní v prodeji, nás Tom Angelripper zasvětil do svých plánů neplánů a také s námi probral témata nových skladeb.
„SODOM je jediná metalová kapela, která by si nikdy neúčtovala poplatky za setkání s kapelou, fotografování a podpisy,“* říká Thomas Angelripper, zpěvák a frontman kapely.