Nový Spark
venku od 2. prosince
Ozzy láká na nový singl z blázince

Ozzy láká na nový singl z blázince

Princ temnot zveřejní již zítra, v pátek 24. června, nový singl „Patient Number 9“, což znamená, že pravděpodobně dostaneme i oznámení o vydání alba.

Ozzy na Sparkshopu

Animovaný videoklip k novému singlu vytvořil Todd McFarlane, tvůrce filmu Spawn a spolutvůrce Venoma. V ukázce, která byla zveřejněna na sociálních sítích, můžeme vidět šíleně vypadajícího Ozzyho, který je pravděpodobně pacientem v blázinci.

O novém album víme zatím jen to, že bude plné hvězdných hostů a pravděpodobně vyjde letos v září. Na desce se jako kytarista představí producent Andrew Watt a o bicí se postará Chad Smith z RED HOT CHILI PEPPERS. Svými kousky přispějí i Tony Iommi (BLACK SABBATH), Zakk Wylde, Jeff Beck, Eric Clapton, Mike McCready (PEARL JAM), Josh Homme (QUEENS OF THE STONE AGE), Duff McKagan (GUNS N‘ ROSES) nebo Robert Trujillo z METALLICY.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
18.12. TILL LINDEMANN
18.12. TARJA
19.12. TARJA
19.12. PROTHEUS
20.12. BUŘINKY II, MALIGNANT TUMOUR
20.12. PROTHEUS
21.12. ...AND OCEANS, MÖRK GRYNING, ANGSTSKRIG
21.12. MELROSE AVENUE, COMASTATIC
28.12. KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS!
28.12. METALOVÉ VÁNOCE 2025
A co FAKKER!?
logo