Nový Spark
venku od 2. srpna
Ozzy nabízí balík za vybavení Randyho Rhoadse

Ozzy nabízí balík za vybavení Randyho Rhoadse

Ukradené kytary, zesilovače a další hudební propriety zmizely z hudební školy, kterou po smrti legendárního kytaristy založila jeho matka Delores. Zlodějské ruce ovšem možná dostanou přes prsty i díky vypsané odměně.

Pětadvacet tisíc dolarů, tedy více než půl milionu korun, nabízí Ozzy Osbourne za informaci vedoucí k pachateli nebo pachatelům krádeže, která se stala v severním Hollywoodu v Musonia School of Music při oslavě Dne díkuvzdání.

„Je jasné, že ukradené předměty, včetně první elektrické kytary Randyho, jsou pro Rhoadsovu rodinu nenahraditelné. Jsem neuvěřitelně naštvaný, že tyto vzácné fyzické vzpomínky na Randyho a Delores byly odcizeny, proto do celé věci vstupuji osobně a nabízím finanční motivaci,“ uvedl na svém FB profilu Ozzy.

Princ temnoty tak opět dokázal, že je mužem, který umí překvapit. Jak moc, se můžete dočíst v aktuálním prosincovém Sparku, který jsme Ozzymu věnovali. Seženete ho v dobrých trafikách nebo na našem eshopu.


Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace