Nový Spark
venku od 1. června
Ozzy Osbourne a Tony Iommi společně zahráli klasiku BLACK SABBATH

Ozzy Osbourne a Tony Iommi společně zahráli klasiku BLACK SABBATH

Oba bývalí spoluhráči z BLACK SABBATH se v pondělí 8. srpna opět sešli na pódiu, dokonce ve svém rodném městě Birminghamu. Zahráli na závěrečném ceremoniálu Commonwealth Games klasiku kapely - skladbu „Paranoid“.

Slavné skladbě předcházela ještě zkrácená verze „Iron Man“. K oběma metalovým legendám se připojili muzikanti z posledního turné kapely, baskytarista Adam Wakeman a bubeník Tommy Clufetos.

Commonwealth Games je sportovní událost pro sportovce ze zemí společenství Commonwealth a Ozzy se již před několika lety vyjádřil, že by bylo fantastické, kdyby mohl zahrát při zahajovacím či závěrečném ceremoniálu, ať už sám nebo s BLACK SABBATH. Kytarista Tony Iommi se objevil na konci července při zahajovacím ceremoniálu, kdy společně s uznávaným saxofonistou Soweto Kinchem uvedli snovou píseň „Hear My Voice“, založenou na titulní skladbě z filmu Chicagský tribunál z roku 2020. Ceremoniál sledovalo přes 30 000 lidí a jeho headlinery byli DURAN DURAN.

Vystoupení dvou původních členů BLACK SABBATH celé sportovní hry uzavřelo.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace