Nový Spark
venku od 2. ledna
Ozzy Osbourne a Tony Iommi společně zahráli klasiku BLACK SABBATH

Ozzy Osbourne a Tony Iommi společně zahráli klasiku BLACK SABBATH

Oba bývalí spoluhráči z BLACK SABBATH se v pondělí 8. srpna opět sešli na pódiu, dokonce ve svém rodném městě Birminghamu. Zahráli na závěrečném ceremoniálu Commonwealth Games klasiku kapely - skladbu „Paranoid“.

Slavné skladbě předcházela ještě zkrácená verze „Iron Man“. K oběma metalovým legendám se připojili muzikanti z posledního turné kapely, baskytarista Adam Wakeman a bubeník Tommy Clufetos.

Commonwealth Games je sportovní událost pro sportovce ze zemí společenství Commonwealth a Ozzy se již před několika lety vyjádřil, že by bylo fantastické, kdyby mohl zahrát při zahajovacím či závěrečném ceremoniálu, ať už sám nebo s BLACK SABBATH. Kytarista Tony Iommi se objevil na konci července při zahajovacím ceremoniálu, kdy společně s uznávaným saxofonistou Soweto Kinchem uvedli snovou píseň „Hear My Voice“, založenou na titulní skladbě z filmu Chicagský tribunál z roku 2020. Ceremoniál sledovalo přes 30 000 lidí a jeho headlinery byli DURAN DURAN.

Vystoupení dvou původních členů BLACK SABBATH celé sportovní hry uzavřelo.

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace