Nový Spark
venku od 1. července
Ozzy Osbourne a Tony Iommi společně zahráli klasiku BLACK SABBATH

Ozzy Osbourne a Tony Iommi společně zahráli klasiku BLACK SABBATH

Oba bývalí spoluhráči z BLACK SABBATH se v pondělí 8. srpna opět sešli na pódiu, dokonce ve svém rodném městě Birminghamu. Zahráli na závěrečném ceremoniálu Commonwealth Games klasiku kapely - skladbu „Paranoid“.

Slavné skladbě předcházela ještě zkrácená verze „Iron Man“. K oběma metalovým legendám se připojili muzikanti z posledního turné kapely, baskytarista Adam Wakeman a bubeník Tommy Clufetos.

Commonwealth Games je sportovní událost pro sportovce ze zemí společenství Commonwealth a Ozzy se již před několika lety vyjádřil, že by bylo fantastické, kdyby mohl zahrát při zahajovacím či závěrečném ceremoniálu, ať už sám nebo s BLACK SABBATH. Kytarista Tony Iommi se objevil na konci července při zahajovacím ceremoniálu, kdy společně s uznávaným saxofonistou Soweto Kinchem uvedli snovou píseň „Hear My Voice“, založenou na titulní skladbě z filmu Chicagský tribunál z roku 2020. Ceremoniál sledovalo přes 30 000 lidí a jeho headlinery byli DURAN DURAN.

Vystoupení dvou původních členů BLACK SABBATH celé sportovní hry uzavřelo.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace