Nový Spark
venku od 2. srpna
Ozzy Osbourne přiznal Parkinsonovu chorobu

Ozzy Osbourne přiznal Parkinsonovu chorobu

Jak už jsme v titulním článku prosincového čísla informovali, Ozzy trpěl lehčí obdobou vážné nemoci. Nyní ovšem natvrdo uvedl, že si ho degenerativní onemocnění našlo docela.

Choroba, která napadá mozkové buňky, jež transformují informace dále do organismu, se často projevuje třasem a problémy s pohybem. Obojí Ozzyho provází už drahně let. Jeho nová diagnóza byla stanovena loni poté, co musel na operaci s krční páteří.

Své fanoušky ale Osbourne zklamat nehodlá. „Jsou pro mě jako živá voda. Cítím se s nimi v zádech líp. Musel jsem se vypořádat s faktem, že mám Parkinsonovu chorobu, ale doufám, že fanoušci vydrží a budou tady dál pro mě, protože je opravdu potřebuji,“ prohlásil Princ temnoty, který se chystá ve společnosti JUDAS PRIEST do Česka 13. listopadu 2020, kdy má vystoupit v O2 areně. Nové album „Ordinary Man“ pak vychází přesně za měsíc, 21. února.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace