Nový Spark
venku od 31. července
Ozzy se poprvé podrobně rozpovídal o své sexuální závislosti

Ozzy se poprvé podrobně rozpovídal o své sexuální závislosti

Před rokem praskla aféra nevěrníka Ozzyho Osbourna s jeho kadeřnicí. Hrozilo mu, že ho manželka Sharon po třiatřiceti letech společného života opustí. Pár však nedávno znovu složil svatební sliby a Ozzy se nyní poprvé k celé věci otevřeně vyjádřil.

Loni v květnu vyplavala na povrch nevěra frontmana BLACK SABBATH Ozzyho Osbourna s jeho kadeřnicí Michelle Pugh, která mu barvila vlasy od roku 2011. Ozzy s ní měl více než rok udržovat sexuální vztah, aniž by to tušila jeho žena Sharon. Michelle Pugh se však s celou záležitostí svěřila tisku, takže se loni v srpnu musel Ozzy veřejně omluvit všem ženám, se kterými kdy udržoval sexuální poměr. Následně přiznal, že trpí sexuální závislostí. Až nyní prozradil o celé aféře trochu více.

„Byla kadeřnicí, která k nám občas chodila. Už ani nevím, jak to začalo, ale pak to dostalo rychlý spád a najednou mi došlo, že pokud to budu chtít ukončit, tak ona půjde vše prozradit tisku. Kvůli pokušení jsem strčil svou hlavu do lví tlamy, která se vždy dříve nebo později zavře,“ konstatuje Ozzy.

Jeho žena Sharon Osbourne jej z nevěry s kadeřnicí nikdy ani nepodezřívala: „Všimla jsem si, že s Ozzym občas flirtuje. Často se až moc nápadně smála, když jsme my dvě se spolu bavily. Upřímně mě ale nikdy nenapadlo, že by s ní Ozzy mohl někdy něco mít. Poprvé jsem se to dozvěděla, až když mi pak zavolali lidé z tisku.“


Následně musel zpěvák na chvíli opustit jejich společné bydlení a nastoupit na terapii, která mu má od sexuální závislosti pomoci. „Když jsem se dozvěděl, že mě chce Sharon opustit, vyděsilo mě to k smrti. Jedná se o nejhorší závislost, kterou jsem kdy trpěl. Když jsem chlastal nebo bral drogy, tak jsem ubližoval jen sobě, ale má sexuální závislost obtěžuje všechny. Seděl jsem a přemýšlel nad tím, jak velký jsem idiot. Neumím si život bez Sharon představit. Je moje spřízněná duše a já ji miluji. Mohu upřímně říct, že jsem žádnou jinou ženu nikdy tolik nemiloval. Náš vztah jsem poškodil, ale slíbil jsem jí, že se polepším a začnu poctivě dodržovat terapii,“ tvrdí Ozzy.

Ačkoliv Sharon celá aféra hodně zasáhla a dlouho ji těžce nesla, nakonec se Ozzymu rozhodla znovu odpustit. Poprvé si manželé Osbournovi řekli své „Ano“ 4. července 1982. Letos si 14. května po téměř pětatřiceti letech znovu složili své svatební sliby.

„Když přestaneš chodit na terapii, nestvůra ve tvé hlavě znovu otevře jedno oko, což je děsivé. Nemám rád své druhé já, nenávidím toho člověka. Už mě štve být pořád na něčem závislý – sex, drogy, alkohol, sbírání známek, prostě cokoliv. V našem byznysu se navíc v tomto ohledu cítím jako člověk na dietě, který sedí uprostřed cukrárny. Proto když jsem na cestách, tak pořád mívám terapeutické hodiny přes Skype,“ uzavírá Ozzy Osbourne.

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
29.08. TÝNSKÝ MAZEC
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
25.10. AXEL RUDI PELL
02.11. FAUN
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?