Nový Spark
venku od 1. července
Padesátileté výročí AC/DC připomínají luxusní (a mastné) švýcarské hodinky

Padesátileté výročí AC/DC připomínají luxusní (a mastné) švýcarské hodinky

Padesát let od zrození AC/DC se připomíná na všemožných frontách, včetně té švýcarské. Ženevský výrobce luxusních hodinek Franck Muller na počest slavné kapely vyrobil limitovanou edici hodinek. Každé barevné provedení je k mání pouze v omezeném počtu padesáti kusů.

Tělo hodinek nazvaných The Vanguard AC/DC 50th Anniversary pro Mullera charakteristického tonneau tvaru je vyvedené v leštěné nerezové oceli a kartáčovaném titanu s černou PVD úpravou. V sobě ukrývá automatický strojek s okénkem data na šesté hodině, přičemž zejména ručně malovaný číselník v barvě inspirované historicky prvním logem kapely je uměleckou poctou dědictví AC/DC.

AC/DC na Sparkshopu

Další odkazy pak lze najít v detailech. Černý střed ciferníku je rytina připomínající vinyl, který protíná stříbrné zvýraznění šesti kytarových strun, inspirovaný legendárním Gibsonem Anguse Younga. Na přezce pak nelze přehlédnout ikonický blesk. Hodinky jsou navíc dodávány v krabičce připomínající nástrojový box.

Cena? 288 422 Kč!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace