Nový Spark
venku od 1. září
PAIN novým songem vyhlašují revoluci dezinformacím

PAIN novým songem vyhlašují revoluci dezinformacím

Švédská industrial metalová stálice PAIN po dvou letech vypouští nový song a rovnou startuje revoluci. „Revolution“ je tu!

Poslední studiovka kapely s názvem „Coming Home“ vyšla v roce 2016. V červnu 2021 PAIN sdíleli „Party In My Head“, první originální skladbu po dlouhých pěti letech, což u fanoušků zapálilo naději na nové album. Další dva roky jsme si ovšem museli počkat na další song.

„Skladbu ‚Revolution‘ jsme napsali společně s mým synem Sebastianem. On složil hudbu, já dal dohromady text. Dopadlo to skvěle, jsme na tento kus opravdu hrdí. Text je o lživých informacích na sociálních sítích a ve zprávách. O tom, jak je pro normálního člověka těžké odlišit, zda se jedná o pravdu, nebo lež,“ říká o novince kapelník Peter Tägtgren.

PAIN příští měsíc vyrazí na evropské turné, které zahrnuje 17 zemí a 33 měst. Společně s ELEINE a ENSIFERUM se 5. listopadu 2023 ukáží i ve zlínském Masters of Rock Café.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace