Nový Spark
venku od 1. března
PALAYE ROYALE se vrací 20. ledna s novou deskou do milované Prahy

PALAYE ROYALE se vrací 20. ledna s novou deskou do milované Prahy

S horkou novinkou v podání nové desky „Fever Dream“ z konce minulého roku se 20. ledna do Prahy vrací PALAYE ROYALE. Populární kanadsko-americká kapela v čele s bratry Remingtonem Leithem, Sebastianem Danzigem a Emersonem Barrettem si hlavní město oblíbili natolik, že zde natočili několik klipů včetně toho posledního k singlu Oblivion. V hlavní roli zde hraje Karlův most a další malebná zákoutí centra města. Jejich lásku k Praze, její architektuře a místnímu publiku jim fanoušci opětují v nemalém množství.

PALAYE ROYALE na Sparkshopu

Při posledním koncertu v srpnu minulého roku před koncertní halou čekaly zástupy nedočkavých fanynek už od brzkých ranních hodin. Malá sportovní hala se tak opět rozezní v rytmu tempa špinavého rock’n’rollu, drzého punkového vokálu a smršti rockových riffů, které nenechají nikoho v klidu. Jako support je na Fever Dream Tour doprovodí britská kapela YONAKA, kterou fanouškům Rock for People není třeba po loňské skvělé show na festivalu představovat. Poslední vstupenky v prodeji v síti Go.Out..

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace