Nový Spark
venku od 3. dubna
PANDEMIA se svěřila do rukou renomovaného britského producenta a po sedmi letech uvádí nový song

PANDEMIA se svěřila do rukou renomovaného britského producenta a po sedmi letech uvádí nový song

Příští rok uplyne dvacet let od vydání zásadního druhého alba západočeské PANDEMIE „Personal Demon“, což je téma, jemuž jsme se věnovali formou rozhovoru v zářijovém Sparku. Basktyrista Jarda Friedrich v něm mimo jiné potvrdil, že do kapely se vrátil původní kytarista Alex a muzikanti se pustili krom živého hraní do práce na novém materiálu.

První vlaštovkou je čerstvě zveřejněná skladba „Sleep Paralysis“, první z dílny PANDEMIE po sedmi letech. Následovat by ji v nejbližších dnech mělo také EP produkované světoznámým Russem Russellem, jenž má za sebou spolupráci s takovými veličinami jako jsou NAPALM DEATH, DIMMU BORGIR nebo AT THE GATES.

„Můžete očekávat pravý death metal v unikátním PANDEMIA stylu – rychlost, intenzita, síla!“ avizuje kapela. Zároveň láká na vystoupení v domovském Chebu, které se uskuteční v KC Svoboda 28. ledna v doprovodu DEBUSTROLU a TÖRRU.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace