Nový Spark
venku od 1. října
PARKWAY DRIVE se vrací do Fora Karlín

PARKWAY DRIVE se vrací do Fora Karlín

Každá jejich koncertní zastávka je nezapomenutelná. Ať vystupují na festivalu nebo sólově, jejich živelné show plné pyrotechnických a světelných efektů, rotujících bicí i vysokozdvižných plošin (a bezchybných instrumentálních i pěveckých výkonů v neposlední řadě), se pokaždé zařadí mezi koncertní události roku.

A nejinak tomu jistě bude i 12.dubna příštího roku, kdy se Parkway Drive po dvou letech vrátí do pražského Fora Karlín. Tentkrát navíc posíleni ještě o hostující HATEBREED a CRYSTAL LAKE!

Vstupenky jsou k zakoupení za 1190 korun exkluzivně v síti Ticketmaster.

Australští PARKWAY DRIVE vydali od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne šest studiových desek, které všechny bodovaly v prodejním žebříčku ARIA v první desítce. Posledním z nich byla nahrávka “Reverence” z roku 2018, která kapele v cenách ARIA Awards vynesla již druhé vítězství v kategorii "nejlepší hard rock/heavy metalové album".

V listopadu loňského roku skupina ohlásila dokumentární film Viva the Underdogs, který mapuje patnáctiletou cestu PARKWAY DRIVE za slávou, od jejích hardcorových počátků až po ovládnutí evropských festivalů v roce 2019, a bez příkras zachycuje vzlety i pády kapely, spory i euforii z dosažených úspěchů.

V březnu se dokument, jenž se po celém světě promítal v kinech jen po jednu jedinou lednovou noc, dočkal stejnojmenného soundtracku, který přinesl záznam vystoupení PARKWAY DRIVE na ikonickém Wacken Open Air v roce 2019 a tři skladby nazpívané frontmanem Parkway Drive Winstonem McCallem v němčině - písně “Würgegriff(Vice Grip)”, “DieLeere(The Void)” a “Schattenboxen(Shadow Boxing)”, na kterém hostuje německý raper Casper.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace