Nový Spark
venku od 1. června
Perskou edici talentové soutěže Hlas vyhrál zpěvák íránské metalcorové kapely

Perskou edici talentové soutěže Hlas vyhrál zpěvák íránské metalcorové kapely

Televizní talentové soutěže si většinou člověk spojuje s jinými žánry než je metal. Čest výjimkám a třeba takovému Eriku Grönwallovi, který to třináct let po svém vítězství ve švédském Idolovi dotáhl až do čela rockových veteránů SKID ROW.

Na Blízkém východě však historicky první ročník soutěže The Voice of Persia (u nás známou jako Hlas) zapsal úspěch, jaký na západě patrně neznáme. Klání ovládl jistý Amin Yahyazadeh, který se dosud profiloval coby zpěvák původem íránské – dnes působící v Turecku – metalcorové kapely OUT OF NOWHERE.

Pravda, jeho lásku pro tvrdou hudbu značily patrně jen dlouhé vlasy, jelikož pro porotu volil odlišný repertoár, ale přesto… klobouček! Pár dní od úspěchu se Aminovy počty fanoušků na sociálních sítích zmnohanásobily a krom v přepočtu milionové odměny získal i nahrávací smlouvu. Tak snad nezanevře ani na svou metalovou kariéru!


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace