Nový Spark
venku od 2. února
Pete Sandoval oživuje TERRORIZER. I s Davidem Vincentem!

Pete Sandoval oživuje TERRORIZER. I s Davidem Vincentem!

Sedm měsíců od lednového ohlášení konce bubeník Pete Sandoval opět nakopává TERRORIZER. Navíc v sestavě, do níž se vrací parťák z MORBID ANGEL David Vincent, jenž v ní působil naposledy před deseti lety. Nováčky jsou kytarista Richie Brown, který s oběma pány působí v souboru I AM MORBID, a pak také vokalista Brian Werner, jenž má za sebou několikaleté angažmá ve VITAL REMAINS skončené v roce 2019.

TERRORIZER na Sparkshopu

V lednu přitom Sandoval TERRORIZER ukončoval s tím, že na kapelu nemá čas, který chce více věnovat rodině a také právě I AM MORBID, s nimiž měli pánové kromě přehrávání starých pecek MORBID ANGEL v plánu nahrát také album s vlastním autorským materiálem. Jestli se připravovaný materiál promění ve zbrusu nový materiál vydaný pod hlavičkou TERRORIZER, je zatím otázkou.

Prozatím v jejich diskografii zůstává posledním zásekem album „Caustic Attack“ z roku 2018, které Sandoval nahrál v sestavě s Lee Harrisonem a Samem Molinou z MONSTROSITY. První koncert obnovené sestavy se odehraje v říjnu na brazilském festivalu Maranhão Open Air 2023.

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
06.02. JONATHAN ROY
06.02. KIM DRACULA
06.02. DOCTOR VICTOR
07.02. MØL, TAYNE, COLD NIGHT FOR ALLIGATORS
07.02. DEBUSTROL
08.02. SLAUGHTER TO PREVAIL, DYING FETUS, SUICIDE SILENCE
08.02. TARJA, MARKO HIETALA, SYMPHONITY
08.02. HOSTIA, LAS TRUMIEN, VIOLENT REPRISAL
09.02. LEPROUS
09.02. ALL TIME LOW
A co FAKKER!?
logo