Nový Spark
venku od 1. prosince
Phil Campbell (MOTÖRHEAD) na Ostravě v plamenech 2024! Předprodej startuje tuto sobotu

Phil Campbell (MOTÖRHEAD) na Ostravě v plamenech 2024! Předprodej startuje tuto sobotu

Jubilejní 10. ročník Ostravy v plamenech se uskuteční v sobotu 3. srpna 2024 a nabídne kapely z celého světa. Prvním ohlášeným headlinerem je legendární kytarista MOTÖRHEAD Phil Campbell s jeho rodinným podnikem PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS.

Britský hudebník Phil Campbell, o kterém můžeme bez přehánění říci, že psal světové dějiny rocku, se proslavil se jako člen legendárních MOTÖRHEAD, kde drtil kytaru od roku 1984 až do Lemmyho úmrtí v roce 2015. Prvním albem, které s MOTÖRHEAD nahrál bylo dnes již legendární „Orgasmatron“. V současné době brázdí světová pódia se seskupením nazvaným prozaicky PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS. Jak název napovídá, členy kapely jsou jeho 3 synové Todd (kytara a harmonika), Dane (bicí) a Tyla (basová kytara). Philovi bastardi doprovázejí zpěváka Joela Peterse a dokážou udělat pěkný nářez

Další dva headlinery prozatím ponecháme pod rouškou tajemství. Budou stát zato!!!


Máme velkou radost, že se nám podařilo získat do programu formaci MOLYBARON (Francie / Irsko), která vznikla v roce 2014 v Paříži. Zaškatulkovat tuto kapelu je poměrně složité, protože jejich hudba je mimořádně barvitá. Dle odborné veřejnosti patří jejich produkce do kolonky alternativní metal až progresivní rock. MOLYBARON patří k tomu nejzajímavějšímu v rámci rockové hudby z posledních let a vidět je naživo bude obrovský zážitek.

Dále uvidíme: BLAX (Itálie), české FORREST JUMP, ADAMS PARADE (Austrálie), AMALGAMA (ČR/Nizozemí/Ukrajina), MERKÚR (Island)

První vlna vstupenek bude v prodeji od 11.listopadu za v limitované sérii za 990, Kč v síti Ticketportal.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace