Nový Spark
venku od 1. prosince
Po odmítnutí od UNICEF darovali BEHEMOTH peníze dětské nemocnici

Po odmítnutí od UNICEF darovali BEHEMOTH peníze dětské nemocnici

Polská pobočka UNICEF minulý týden odmítla přijmout finanční dar od BEHEMOTH na pomoc znevýhodněným dětem kvůli „povaze zpráv doprovázejících produkty, které kapela prodává“. Celá kauza má šťastný konec. Peníze obdržela dětská nemocnice v Gdaňsku, odkud pochází frontman Adam „Nergal“ Darski.

Polští extrémní deathmetalisté vybrali 2200 eur z prodeje speciálních černých plyšových medvídků a chtěli je darovat polské pobočce UNICEF. Charitativní organizaci však vadila kontroverze, která se s kapelou pojí a dar odmítla.

„Celkový zisk z prodeje 100 plyšáků byl (zaokrouhleno nahoru) 10 000 PLN (kolem 2200 EUR). Rozhodli jsme se přímo podpořit největší dětskou nemocnici v Nergalově (a mém) rodném městě - Szpital Dziecięcy Polanki. Dělají skutečné zázraky, které zachraňují dětské životy. Děkujeme našim fanouškům za to, že byli tak štědří,“ zněl post na Instagramu oficiálního webshopu kapely.

Medvídky nemáme, ale skvělý merch BEHEMOTH ano. Nakupuj na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace