Nový Spark
venku od 2. prosince
BEHEMOTH do Brna přivezou blackmetalovou událost biblických rozměrů

BEHEMOTH do Brna přivezou blackmetalovou událost biblických rozměrů

Na Česko se valí další blackmetalová vlna vedená mocnými BEHEMOTH. Poté, co si letos na jaře ve společnosti SATYRICON a ROTTING CHRIST podmanili pražské O2 Universum, mají příští rok namířeno spolu s DIMMU BORGIR a DARK FUNERAL do Brna.

Polsko-severské turné trojice rouhačských spolků dostalo název In League With Satan a dle oficiální tiskové zprávy slibuje být jednou z nejočekávanějších událostí extrémního metalu probíhající dekády. Fanoušci prý mají čekat „kolosální pódiovou produkci, strhující vystoupení a atmosféru prodchnutou okultní velkolepostí a zvukovou extremitou“.

BEHEMOTH na Sparkshopu

„Rozhodli jsme se překonat sami sebe a přivézt vám největší blackmetalový line-up všech dob. Půjde o historickou událost biblických rozměrů,“ vzkazuje Nergal z BEHEMOTH.

Turné In League With Satan začne 9. října ve Švýcarsku a Brno je na trase naplánováno na 24. října, kdy kapely vystoupí v Hale Vodova.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo