Nový Spark
venku od 1. června
Po sedmi letech se vrací festival Prague Death Mass

Po sedmi letech se vrací festival Prague Death Mass

Prague Death Mass IV je dvoudenní festival, který se uskuteční ve dnech 27. - 28. října 2023 v prostorách klubu MeetFactory v Praze. Sestavu tvoří 20 pečlivě vybraných kapel a umělců z blackmetalové a deathmetalové scény.

Festival Prague Death Mass se od svých začátků profiloval jako elitní blackmetalová akce, za níž původně stála kapela CULT OF FIRE a jejíž význam rychle přerostl hranice České republiky. Po sedmi letech nadešel čas navázat na předchozí tři velmi úspěšné ročníky a v rámci čtvrtého pokračování Prague Death Mass opět tuzemskému a zahraničnímu publiku nabídnout sestavu, která zahrnuje jedny z nejzajímavějších jmen minulosti i současnosti, nabízí atmosféru i nekompromisní agresi, kapely ortodoxní i experimentální umělce, zavedené spolky i novější jména, aniž by se ztrácela kontinuita s předchozími (vyprodanými) ročníky Prague Death Mass. Do ČR se vrací norští MARE, DIOCLETIAN z Nového Zélandu nebo Francouzi HELL MILITIA.

Kompletní sestava: MARE, DIOCLETIAN, DEAD CONGREGATION, HELL MILITIA, B ØLZER, DJEVEL, MORTUARY DRAPE, ABORYM, MISOTHEIST, BAXAXAXA, VOID OV VOICES, THY DARKENED SHADE, RITUALIZATION, HIEROPHANT, DAKHMA, THE HOUSE, THELMA RAMON, HEAVING EARTH, ALTARS ABLAZE a BOHEMYST.

Vstupenky:
www.obscure.cz

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace