Nový Spark
venku od 1. července
Podívejte se, jak se přespává v kempu MEGADETH

Podívejte se, jak se přespává v kempu MEGADETH

Několik šťastných příznivců MEGADETH se přes víkend zúčastnilo prvního Megadeth Boot Campu v historii, který se od pátku konal v soukromé rezidenci Davea Mustainea v kalifornském Fallbrooku.

Prodeje balíčků se spustily v prosinci . Prémiová vstupenka stála 5 499 USD za dvojlůžkový stan, nebo 2999 USD za osobu, pokud ve stanu nocovali dva. Za tyto peníze fanoušci získali místo v soukromém vybaveném stanu s postelemi ve Fallbrooku, Kalifornie od pátku do neděle. Mezi výhody patří vstup do VIP sprch a WC, vstup na soukromé akustické vystoupení MEGADETH, poslouchání historek kapely u ohně, ochutnávku vína s Davem Mustainem či přístup do zahrad a rock n‘ rollové knihovny.


Standardní cena lístku byla 2 000 USD, ale fanoušci museli spát v hotelu 15 minut od rezidence, kam je svážela kyvadlová doprava. Ostatní aktivity zahrnovaly autogramiádu, ochutnávku piva, kávy značky Ellefson Coffee Co. s Davem Ellefsonem, nebo vína s Davem Mastainem. Dále byla možnost navštívit kytarovou kliniku s Kikem Loureirem (ale ne s Davem), baskytarovou kliniku s Davem Ellefosnem, to samé s bicími s Dirkem Verbeurenem. A v neposlední řadě se všichni mohli společně pomodlit při mši sloužené pastorem luteránské církve Ellefsonem v „církvi MEGADETH“. A jelikož se jednalo o kemp, tak nechyběl ani táborák, u kterého si fanoušci mohli se členy kapely navzájem vyprávět příběhy.

Co si Mustaine přál, aby si návštěvníci z kempu odnesli? Odpověděl: „Rozhodně ne žádný kus nábytku. (smích) Nejvíce bych si přál, aby všichni díky tomuto kempu pochopili, že jsme dobří lidé. Chceme, aby si s námi fanoušci užili tenhle jedinečný zážitek a porozuměli tomu, kdo vlastně jsme a co děláme.“


Paradoxní je, že se Mustaine snažil svou rezidenci ve Fallbrooku prodat. V říjnu 2015 ji nabídl k prodeji za 5,375 milionů USD, což bylo třikrát více, než za jakou cenu sídlo koupil o tři roky dříve. V červnu 2016 požadovaná částka klesla na 3,895 milionů USD. Momentálně se podle odhadů pohybuje cena sídla kolem 3,195 milionů dolarů. Dave Mustaine se s rodinou v roce 2014 přestěhoval do Nashvillu.

Níže je rozpis letošního Megadeth Boot Campu 2017 a pár dalších názorných ukázek, jak to tam vypadalo.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
A co FAKKER!?