Nový Spark
venku od 3. června

Podle bývalých spoluhráčů z AS I LAY DYING je Tim Lambesis „narcistní sociopat“

Zpěvák AS I LAY DYING Tim Lambesis byl odsouzen k šestiletému odnětí svobody za plánování vraždy vlastní manželky a ke kauze se konenčně vyjádřil taky jeden z jeho – dnes už bývalých - spoluhráčů kytarista Nick Hipa. Ten se pátečního soudního procesu rovněž účastnil, nikoliv však kvůli Lambesisovi, ale aby podpořil jeho ženu Meggan. V reakci na obsáhlý rozhovor zveřejněný na webu altpress.com vydal Hipa prohlášení, v němž Lambesise označil za „narcistního sociopata“ a pořádně se do něj opřel.

„Za fasádou kajícího se muže, který získal nový náhled na svět a znovu našel víru, se skrývá záměr ještě víc zničit životy a pověst těch, kteří ho nepodporují. Je to jen pokračující obhajoba chování, které sráží k zemi nevinnou ženu a traumatizované děti, které si už tak prošly bolestnou zkušeností sirotků. V jeho pseudofilozofické hatmatilce není ani známky po výčitkách a jeho zhodnocení vztahu mezi jím, mnou a bývalými spoluhráči je naprosto urážlivé. Na rovinu jsem mu řekl, že mou stoprocentní podporu mají jeho oběti. Oběti, které pro mě jsou dlouhé roky jako rodina, a za které se budu modlit, aby se jim ulevilo od jeho tyranie. Bez jakéhokoliv ohledu na skutečnost – a jsem si jist, že si ji uvědomuje – vykonstruoval motivy, které nás popisují jako ty bezcitné, kteří ho opustili. Jeho očernění má přitom pod falešnou záminkou vyvolat vlnu sympatií a podpory. Bohužel, do určité míry se mu to podařilo, a mnozí ti, kteří netuší, oč jde, svou zlobu směřují na nás, kteří jsme si vybrali zastat se nevinných obětí jeho zločinů. Je politováníhodné, jak využil média, aby ospravedlnil své chování. Z celé téhle kauzy vyšel jako narcistní sociopat, který potřebuje léčení. Pro ty, kteří ho opravdu znají, je smutné, že se ani trochu nezměnil,“ uvedl mimo jiné Hipa.

Hipa a další bývalí členové AS I LAY DYING mezitím utvořili formaci WOVENWAR , ve které je doplňuje zpěvák Shane Blay z OH, SLEEPER. Debut by měli vydat koncem léta.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace