Nový Spark
venku od 1. června

Podle bývalých spoluhráčů z AS I LAY DYING je Tim Lambesis „narcistní sociopat“

Zpěvák AS I LAY DYING Tim Lambesis byl odsouzen k šestiletému odnětí svobody za plánování vraždy vlastní manželky a ke kauze se konenčně vyjádřil taky jeden z jeho – dnes už bývalých - spoluhráčů kytarista Nick Hipa. Ten se pátečního soudního procesu rovněž účastnil, nikoliv však kvůli Lambesisovi, ale aby podpořil jeho ženu Meggan. V reakci na obsáhlý rozhovor zveřejněný na webu altpress.com vydal Hipa prohlášení, v němž Lambesise označil za „narcistního sociopata“ a pořádně se do něj opřel.

„Za fasádou kajícího se muže, který získal nový náhled na svět a znovu našel víru, se skrývá záměr ještě víc zničit životy a pověst těch, kteří ho nepodporují. Je to jen pokračující obhajoba chování, které sráží k zemi nevinnou ženu a traumatizované děti, které si už tak prošly bolestnou zkušeností sirotků. V jeho pseudofilozofické hatmatilce není ani známky po výčitkách a jeho zhodnocení vztahu mezi jím, mnou a bývalými spoluhráči je naprosto urážlivé. Na rovinu jsem mu řekl, že mou stoprocentní podporu mají jeho oběti. Oběti, které pro mě jsou dlouhé roky jako rodina, a za které se budu modlit, aby se jim ulevilo od jeho tyranie. Bez jakéhokoliv ohledu na skutečnost – a jsem si jist, že si ji uvědomuje – vykonstruoval motivy, které nás popisují jako ty bezcitné, kteří ho opustili. Jeho očernění má přitom pod falešnou záminkou vyvolat vlnu sympatií a podpory. Bohužel, do určité míry se mu to podařilo, a mnozí ti, kteří netuší, oč jde, svou zlobu směřují na nás, kteří jsme si vybrali zastat se nevinných obětí jeho zločinů. Je politováníhodné, jak využil média, aby ospravedlnil své chování. Z celé téhle kauzy vyšel jako narcistní sociopat, který potřebuje léčení. Pro ty, kteří ho opravdu znají, je smutné, že se ani trochu nezměnil,“ uvedl mimo jiné Hipa.

Hipa a další bývalí členové AS I LAY DYING mezitím utvořili formaci WOVENWAR , ve které je doplňuje zpěvák Shane Blay z OH, SLEEPER. Debut by měli vydat koncem léta.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace